Przejdź do treści

Warsztaty dla młodzieży – Medytacja drogą do spokoju duszy i ciała

Zapraszamy do udziału w warsztatach dla młodzieży – Medytacja drogą do spokoju duszy i ciała, w ramach zadania publicznego pod tytułem ” Nie bój się odkrywać siebie” współfinansowanego ze środków własnych budżetu województwa świętokrzyskiego.

Warsztat ma na celu nauczyć młodych ludzi radzenia sobie ze stresem w dobie globalnych zagrożeń takich jak Covid 19 i wojna na Ukrainie oraz ich skutków. Warsztaty medytacji pozwolą uczestnikom odpowiednio reagować na sytuacje zagrożenia w życiu oraz zadbać o dobrostan psychiczny i fizyczny młodych osób. Zdobytą wiedzę, uczestnicy będą mogli wykorzystać w życiu i czerpać ze zdobytej wiedzy, nawet w życiu dorosłym.

Spotkanie poprowadzi Daniel Wojda – założyciel Pogłębiarki (społeczności skupionej wokół medytacji Pisma Św. i duchowości ignacjańskiej), vloger i podróżnik, teolog z ogromnym doświadczeniem praktyki w duchowości Ignacjańskiej.

Warsztaty odbędą się 11 czerwca, dzień przed jubileuszowym, X Uwielbieniem w Centrum Miasta, w godzinach od 9:00 do 14:00 w Zespole Szkół Katolickich im. Św. Stanisława Kostki.

Link do formularza zapisu na wydarzenie dostępny jest TUTAJ

W trakcie warsztatów przewidziana jest przerwa obiadowa, posiłek dla każdego uczestnika oraz kawa, herbata i ciasto.

Do zobaczenia!