
„Nowe życie STARTUJE tu” – XXIV Spotkanie Młodych w Wiślicy za nami!
20. czerwca Wiślica ponownie stała się miejscem spotkania młodych ludzi z całej diecezji. Był to dzień pełen radości, modlitwy, inspirujących świadectw, dobrej muzyki i budowania relacji. Tegoroczne hasło „Nowe życie STARTUJE tu” przypominało,

