Przejdź do treści

Kierunek Uwielbienie

Forum KIERUNEK UWIELBIENIE

To było jak powiew wiatru, pełen Miłosierdzia. Jak ognisko rodzinne, wielkiej rodziny, zagłębionej w Duchu miłości i wiary, że jesteś z Nami nasz Panie, zawsze, na zawsze.
27 stycznia w Wyższym Seminarium Duchownym w Kielcach odbyło się Forum KIERUNEK UWIELBIENIE.
Wydarzenie bez precedensu, na którym pojawiły się znane osobistości, tj. Ojciec Tomasz Nowak z StrefaWodza, Sylwia Bijak z podcastu DoŚwiatła czy Irmina i Marcin Śliwińscy czyli założyciele kanału CUDO.twórcy czy też współorganizatorzy „ChwałaMU”.
Wszyscy mogliśmy znaleźć odpowiedzi na pytania: Jak modlić się modlitwą Uwielbienia? Czy można Uwielbiać Boga w ciemnej dolinie? Po co Uwielbiać Boga i jakie są tego owoce?
Każdy z prelegentów w swoim wykładzie dał świadectwo modlitwy Uwielbienia, zasiał ziarno w sercach przybyłych braci, które ufamy, że zaowocuje i zostanie rozsiane dalej.

Forum4Cz_S
Forum3Cz_2_S
Forum2Cz_8_S
Forum1Cz_S
Forum1Cz_24_S
Forum1Cz_18_S
Forum1Cz_16_S
Forum1Cz_13_S
Forum1Cz_7_S
Forum1Cz_3_S
Forum1Cz_2_S
Forum1Cz_1_S
previous arrow
next arrow

Poznaj naszych gości

o. Tomasz Nowak

Jak się modlić Uwielbieniem?

o. Tomasz Nowak

Dominikanin, kaznodzieja wędrowny, dyrektor Dominikańskiego Ośrodka Kaznodziejskiego. Jego największą pasją jest głoszenie Ewangelii i muzyka, szczególnie jazz. Towarzyszy inicjatywom związanym z modlitwą uwielbienia. Razem z muzykami, aktorami, tancerzami i innymi artystami, którym bliska jest ta idea; prowadzi warsztaty, rekolekcje i koncerty. Jak św. Dominik, chce głosić wszystkim, wszędzie i na wszystkie sposoby.

Sylwia Bijak

Uwielbienie Boga w ciemnej dolinie

Sylwia Bijak

Event manager, współtwórca podcastu „Do Światła”. Do niedawna manager Fundacji Pogłębiarka. Uwielbienie jest jej sposobem życia, nawet w trudnościach i życiowych burzach. Z przyjemnością przygotowuje miejsce, do którego przychodzi Bóg.

Irmina i Marcin Śliwińscy

Po co uwielbiać Boga?

Irmina i Marcin Śliwińscy

Oboje pracują w mediach i oboje po drugiej stronie kamery. Irmina jest reżyserką telewizyjną i reklamową, a Marcin jest producentem, montażystą i specjalistą od efektów specjalnych. Są współorganizatorami spotkania ChwałaMU — modlitwy uwielbienia Boga.
Tworzą produkcje filmowe jako CUDO.twórcy i prowadzą profil na YT oraz na IG o tej samej nazwie.
Irmina i Marcin są również magistrami teologii i ewangelizatorami.

Zespół ToON

Modlitwa Uwielbienia

Zespół ToON

Zespół inny niż wszystkie, którego misją jest Ewangelizacja i głoszenie Chrystusa poprzez muzykę. Skupia wokół siebie niezwykłych i wartościowych ludzi mających jeden wspólny cel - wiarę i muzykę. Od wielu lat ściśle związany z Uwielbieniem w Centrum Miasta Kielce i Duszpasterstwem Młodzieży Diecezji Kieleckiej. Laureat drugiego miejsca w konkursie o Kryształową Barkę w ramach III edycji Festiwalu o Alleluja czyli Happy Day i gość IV edycji. Komponuje, nagrywa i wydaje wartościową muzykę niosąc Chrystusa.

Organizatorzy

dmdk-300x245

Patronat medialny

Radio_eM_logo_2014_Kielce_pion_RGB
Logo BDW_650

Partnerzy

cropped-prestiz
cropped-gorskilight