8 lutego 2025 w Kielcach odbył się II Forum KIERUNEK UWIELBIENIE
To czas wyjątkowego spotkania z ludźmi i z Bogiem, a także budowania kultury uwielbienia w życiu codziennym. Udział w forum umożliwił wielu z nas nie tylko rozwój duchowy ale stanowi także przestrzeń budowania relacji.
Forum rozpoczęło się Eucharystią sprawowaną w Bazylice katedralnej Wniebowzięcia NMP w Kielcach o godz. 9:00. Następnie uczestnicy przeszli do auli Wyższego Seminarium Duchownego w Kielcach, gdzie odbyła się dalsza część wydarzenia.
Spotkanie poprowadziła znana z kanału „Do Światła” Sylwia Bijak, a uczestnicy wysłuchali inspirujących konferencji zaproszonych gości:
Ostatnim elementem forum była wspólna modlitwa uwielbienia połączona z modlitwą o uzdrowienie. Przez cały dzień posługę muzyczną pełnił Zespół To ON.
Zgłoszenia oraz zakup wejściówek odbywały się poprzez stronę internetową Stowarzyszenia Dwa Przymierza, które jest głównym organizatorem wydarzenia. Cały dochód ze sprzedaży biletów przeznaczony został na organizację wydarzenia Uwielbienie w Centrum Miasta.
Stowarzyszenie Dwa Przymierza zrealizowało projekty,
które zostały dofinansowane ze środków własnych budżetu Województwa Świętokrzyskiego