Przejdź do treści

Goście tegorocznego Uwielbienia

Kamil Milczarek (wokal)

Instruktor zajęć wokalnych, nauczyciel muzyki. Współwłaściciel studia piosenki VocalPRO. Od wielu lat prowadzi warsztaty ze śpiewu zespołowego. Wokalista zespołu TGD. Współpracował z wieloma artystami polskiej sceny muzyczne, m.in. z: Piotrem Cugowskim, Kubą Badachem, Natalią Kukulską, Natalią Niemen, Kasią Cerekwicką czy Mariką. Jego motto to: „jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki; jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy, aby go osiągnąć”. Zespół To ON – zespół inny niż wszystkie, którego misją jest Ewangelizacja i głoszenie Chrystusa poprzez muzykę. Skupia wokół siebie niezwykłych i wartościowych ludzi mających jeden wspólny cel – wiarę i muzykę. Od wielu lat ściśle związany z Uwielbieniem w Centrum Miasta Kielce i Duszpasterstwem Młodzieży Diecezji Kieleckiej. Laureat drugiego miejsca w konkursie o Kryształową Barkę w ramach III edycji Festiwalu o Alleluja czyli Happy Day i gość IV edycji. Komponuje, nagrywa i wydaje wartościową muzykę niosąc Chrystusa.

 

 

Basia Turek

„Córka nie będzie chodzić, mówić, słyszeć ani widzieć” – usłyszeli rodzice Basi. Dziś Basia mieszka sama i jako świadek wiary i psycholog motywuje do dobra tysiące ludzi. Jej historia opisana jest w książce „Pełnymi garściami”. 32-letnia Basia prowadzi – jak sama mówi – niezwykle zakręcone życie. Jej 85% niepełnosprawności w rzeczywistości oznacza 100% zależności od drugiego człowieka. Jej mottem życiowym jest hasło: „W życiu nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te trudniejsze do zrobienia”.

 

Michał PAX Bukowski Michał

Ma 26 lat. Jest mężem i tatą kilkumiesięcznego Ignacego. Jest liderem hip-hopowego zespołu chrześcijańskiego Muode Koty. Prowadzi w TVP program dla młodych Studio Raban. 6 lat temu nastąpił przełom w jego życiu. Jak sam żartobliwie mówi został katolem i daje świadectwo wiary w wystąpieniach publicznych czy spotkaniach z młodzieżą.

 

Paulina Worożbit

Paulina z powołania społecznik i dobrodziejka. Współtworząca program dla młodych – Studio Raban. Pojawia się tam, gdzie jej potrzebują. Najczęściej w towarzystwie kamery, notatnika i mikrofonu. Z wykształcenia dziennikarka, magister Uniwersytetu Jagiellońskiego. Z pasji specjalistka ds. komunikacji w mediach społecznościowych. Powiela talenty w Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, gdzie przybliża postać św. Jana Pawła II. Na co dzień krząta się po korytarzach Telewizji Polskiej i popija kawę w zaciszu redakcji audycji katolickich.