Przejdź do treści

Ależ to było piękne wydarzenie! Forum KIERUNEK UWIELBIENIE już za nami.

To było jak powiew wiatru, pełen Miłosierdzia. Jak ognisko rodzinne, wielkiej rodziny, zagłębionej w Duchu miłości i wiary, że jesteś z Nami nasz Panie, zawsze, na zawsze.
27 stycznia w Wyższym Seminarium Duchownym w Kielcach odbyło się Forum KIERUNEK UWIELBIENIE.
Wydarzenie bez precedensu, na którym pojawiły się znane osobistości, tj. Ojciec Tomasz Nowak z StrefaWodza, Sylwia Bijak z podcastu DoŚwiatła czy Irmina i Marcin Śliwińscy czyli założyciele kanału CUDO.twórcy czy też współorganizatorzy „ChwałaMU”.
Wszyscy mogliśmy znaleźć odpowiedzi na pytania: Jak modlić się modlitwą Uwielbienia? Czy można Uwielbiać Boga w ciemnej dolinie? Po co Uwielbiać Boga i jakie są tego owoce?
Każdy z prelegentów w swoim wykładzie dał świadectwo modlitwy Uwielbienia, zasiał ziarno w sercach przybyłych braci, które ufamy, że zaowocuje i zostanie rozsiane dalej.
– To było piękne wydarzenia, przerosło to moje oczekiwania i mam pragnienie na jeszcze więcej – powiedział na gorąco po wydarzeniu o.Tomasz Nowak.

– Bóg robił tu takie rzeczy, że przeszło to moje wyobrażenie! To był totalny kosmos, chciałam żeby ludzie byli i wyszli umocnieni i taki był też feedback. Ten dzień zostanie ze mną do końca życia! – powiedziała natomiast Sylwia Bijak.

– Spodziewaliśmy się cudów i one były! Ludzie naprawdę wyszli ze spotkania uzdrowieni i duchowo i fizycznie, gdzie byliśmy tego świadkami! Było naprawdę pięknie, super atmosfera i bardzo dziękujemy za to forum i za wspólnie przeżyty czas – kilka słów na koniec powiedzieli Irmina i Marcin Śliwińscy (CUDO.twórcy).

Dostaliśmy wiele pozytywnych opinii od samych zgromadzonych, którzy postanowili spędzić z nami ten czas. Jak sami stwierdzili, są ogromnie zaskoczeni, że w Kielcach można zorganizować takie wydarzenie.
A my chcemy, by częściej można było tworzyć takie dzieła. Boże dzieła!

Zapraszamy na fotorelacje.